Produkt dnia

Skrzynki narzędziowe Daken, BAWER i innych marek

Skrzynie do naczep to bez wątpienia akcesoria, w które powinien być wyposażony każdy kierowca samochodu dostawczego, ciężarowego czy rolniczego. Są one stworzone do tego, aby w komfortowy sposób można było przewozić ze sobą niezbędne do różnych napraw narzędzia. Tego rodzaju skrzynie umieszcza się pod naczepami, ponieważ dzięki temu nie zajmują one zbędnego miejsca w samym pojeździe. Jest to zatem bardzo wygodne i ergonomiczne rozwiązanie, które potwierdza tylko duża popularność skrzynek narzędziowych LAGO.

Jak wybrać skrzynię do naczepy?

Choć akcesorium to nie zawsze występuje w standardowym wyposażeniu pojazdu, warto zadbać o to, by sprawić je sobie jak najszybciej. Przede wszystkim znacznie ułatwia ono codzienną pracę, ponieważ może mieścić w sobie różne przydatne narzędzia. Z pewnością warto pamiętać o tym, że wybór konkretnej skrzynki narzędziowej Daken, BAWER czy LAGO powinien być zależny od rozmiaru dysponowanej przez nas przestrzeni pod naczepą. Dodatkowo kluczowe jest także wskazanie rodzaju pojazdów, ponieważ inne skrzynki przeznaczone są dla samochodów dostawczych, a inne dla tirów.

Zamek do skrzyni narzędziowej – czy jest konieczny?

Skrzynki do naczep wykonywane są z tworzyw sztucznych najlepszego gatunku, a swój kształt uzyskują w zaawansowanym technologicznie procesie formowania wtryskowego. Gwarantuje on nie tylko dokładność, ale też solidność wykonania, która jest niezbędna, zważywszy na zastosowanie skrzynek. Są one podatne na wiele czynników zewnętrznych, dlatego posiadają dodatkowo wzmocnioną konstrukcję. Chcąc zabezpieczyć ich zawartość, warto stosować zamki do skrzyń narzędziowych zapobiegające ich przypadkowemu otwarciu.

Skrzynki narzędziowe Qbrick System, Daken, LAGO, BAWER

Potrzebujesz skrzynki na pasy transportowe? Dobrze trafiłeś! Z pewnością znajdziesz tu produkty odpowiadające Twoim wymaganiom. Zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi przez nasz sklep skrzynkami narzędziowymi takich marek jak Daken, BAWER czy LAGO. Sprawdź również zamki do skrzyń – są one gwarantem bezpiecznego przewozu Twoich akcesoriów i narzędzi. Zapraszamy do zakupów!

KLAMKA ZAMEK DO SKRZYNI LAGO KLAMKA ZAMEK DO SKRZYNI LAGO
Producent: LAGO
Cena: 59,00 zł
szt.
zobacz więcej
KLAMKA ZAMEK SKRZYNI DAKEN JUST KLAMKA ZAMEK SKRZYNI DAKEN JUST
Producent: DAKEN
Cena: 59,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl